Konzultační hodiny

Konzultovat s pracovníky ÚOP lze přímo v budově pracoviště nebo na úřadech příslušných obcí s rozšířenou působností (ORP). Vždy je nutné se u daného garanta území nebo specialisty předem objednat. 

Konzultace na ÚOP

  • pondělí 8–15 hod. (po dohodě i mimo uvedený termín)
  • Podmokelská 1/15, 400 07 Ústí nad Labem – Krásné Březno
  • kontakty na všechny pracovníky
 

Seznam garantů a území

Bureš Jiří, Mgr.

MPZ Duchcov, MPZ Louny, Podbořansko, VPZ Soběchleby, OP kláštera v Oseku, NKP Krásný Dvůr + jeho ochranné pásmo

Flesar Stanislav, Ing. arch.

MPR Úštěk + obce kolem Úštěku, OP MPR Úštěk, VPR Starý Týn, VPZ Brocno, VPZ Dolní Nezly, VPZ Chotiněves, VPZ Rašovice, VPZ Soběnice, VPZ Srdov, OP SZ Ploskovice, SZ Jezeří, Ústecko (OP Střekov, MPZ Chabařovice, KPZ Území bojiště u Přestanova, OP hrad Blansko, OP SZ Velké Březno + vesnice, OP Valtířov), OP NKP Stadice

Frundl Jan, Bc.

OP Říp

Hájková Lenka, Mgr.

MPZ Roudnice, Roudnicko, SZ Doksany, Budyně nad Ohří, MPZ KLášterec nad Ohří, MPZ Mašťov /  specialista urbanismus

Janoušková Petra, Ing. arch. MPR a OP Litoměřice + vesnice kolem Litoměřic (Želetice, Mlékojedy)
Kadlec Antonín, Mgr.

Lovosicko, SZ Házmburk + jeho ochranné pásmo, VPZ Slatina, OP SZ Libochovice,  MPZ Šluknov, VPR Rumburk, VPZ Dlouhý Důl (Krásná Lípa), MPZ Jiřetín pod Jedlovou („Šluknovský výběžek" = pověřená obec Rumburk a Varnsdorf)

Konopásková Věra, Bc.

MPZ Krupka, MPZ Bílina + vesnice kolem Bíliny, Most, , okr. Most, Litvínov, MPZ Litvínov – Osada

Kotišová Lenka, Ing. arch.

MPR Kadaň + NKP areál františkánského kláštera, MPZ Chomutov, okr. Chomutov (vesnice), NKP kostel sv. Mikuláše Louny

Krechler Jiří, Ing.

KPZ – hornická krajina (Krupka, Mědník) / specialista na zeleň

Radová Lucie, Mgr.

MPR a MPZ Žatec, OP Žatec, Žatecko (vesnice), zámek Nový Hrad v Jimlíně + Dómský pahorek (biskupství) Litoměřice, SZ Stekník, VPZ Stekník, NKP kostel N. P. Marie v Mostě

Sellnerová Alena, Mgr.

Děčínsko, Děčín, MPZ Česká Kamenice, MPZ Benešov n. Pl., VPZ Merboltice, VPZ Vysoká Lípa, VPZ Kamenická Stráň, MPR Zubrnice, NKP Říp

Zajíc Jindřich, Mgr.

MPZ Teplice, Teplicko, MPR Terezín, OP Terezín + vesnice kolem Terezína (Trávčice, České Kopisty, Bohušovice, Dolánky, Brňany)

Konzultace na ORP

(před každou schůzkou je nutné se telefonicky objednat u příslušného pracovníka)

 
název území
místo konání konzultace termín pracovník NPÚ      
MPZ Benešov n. Pl. Magistrát města Děčín 2. středa v měsíci, 10.00–12.00 Sellnerová Alena, Mgr.      
MPZ Bílina MěÚ Bílina 2. čtvrtek v měsíci, 10.00–12.00 Konopásková Věra, Bc.      
VPZ Brocno dle dohody   Flesar Stanislav, Ing. arch.       
MPZ Česká Kamenice Magistrát města Děčín 2. středa v měsíci, 10.00–12.00 Sellnerová Alena, Mgr.      
Děčín (ostatní území pověřené obce)
Magistrát města Děčín
2. středa v měsíci, 10.00–12.00
Sellnerová Alena, Mgr.
     
VPZ Dlouhý Důl
MěÚ Rumburk
3. úterý v měsíci, 10.00–12.00
Kadlec Antonín, Mgr.
     
SZ Doksany
dle dohody
 
Hájková Lenka, Mgr.
     
MPZ Duchcov
badatelna Muzea města Duchcova
1. úterý v měsíci, 10.00–12.00
Bureš Jiří, Mgr.
     
SH Házmburk + jeho ochranné pásmo
dle dohody
 
Kadlec Antonín, Mgr.
     
MPZ Chabařovice
dle dohody
 
Flesar Stanislav, Ing. arch.
     
MPZ Chomutov
Magistrát města Chomutov
každé úterý,10.00–12.00
Kotišová Lenka, Ing. arch.
     
okres Chomutov (ostatní území pověřené obce)
Magistrát města Chomutov
každé úterý,
10.00–12.00
Kotišová Lenka, Ing. arch.
     
VPZ Chotiněves
MěÚ Úštěk
každý pátek,
9.00–10.00
Flesar Stanislav, Ing. arch.
     
Jimlín – zámek Nový Hrad v Jimlíně
dle dohody
 
Radová Lucie, Mgr.
     
MPZ Jiřetín p. Jedlovou
MěÚ Vansdorf
1. úterý v měsíci, 10.00–12.00
Kadlec Antonín, Mgr.
     
MPR Kadaň + NKP areál františkánského kláštera
MěÚ Kadaň
každá středa,
10.00–14.00
Kotišová Lenka, Ing. arch.
     
VPZ Kamenická Stráň
Magistrát města Děčín
2. středa v měsíci, 10.00–12.00
Sellnerová Alena, Mgr.
     
NKP Krásný Dvůr + jeho ochranné pásmo
dle dohody
 
Bureš Jiří, Mgr.
     
MPZ Klášterec n. Ohří
dle dohody
 
Hájková Lenka, Mgr.
     
MPZ Krupka
dle dohody
 
Konopásková Věra, Bc.
     
OP SZ Libochovice
dle dohody
 
Kadlec Antonín, Mgr.
     
MPR a OP Litoměřice + vesnice kolem Litoměřic (Želetice, Mlékojedy)
MěÚ Litoměřice, Pekařská ul.
každá středa, 9.00–11.30
Janoušková Petra, Ing. arch.
     
Litvínov
dle dohody
3. úterý v měsíci, 10.00–11.00
Konopásková Věra, Bc.
     
Litoměřice – Dómský pahorek (biskupství)
dle dohody
 
Radová Lucie, Mgr.
     
Louny – NKP kostel sv. Mikuláše
dle dohody
 
Kotišová Lenka, Ing. arch.
     
MPZ Louny
MěÚ Louny, stavební úřad
1. středa v měsíci, 10.00–12.00
Bureš Jiří, Mgr.
     
Lovosice (ostatní území pověřené obce)
MěÚ Lovosice
1. čtvrtek v měsíci, 10.00–12.00
Kadlec Antonín, Mgr.
     
MPZ Mašťov
MěÚ Mašťov
3. středa v měsíci, 11.00–12.00
Hájková Lenka, Mgr.
     
VPZ Merboltice
Magistrát města Děčín
2. středa v měsíci, 10.00–12.00
Sellnerová Alena, Mgr.
     
Most (ostatní území pověřené obce)
dle dohody
2. úterý v měsíci, 10.00–12.00
Konopásková Věra, Bc.
     
Most – NKP kostel N. P. Marie v Mostě
dle dohody
 
Radová Lucie, Mgr.
     
OP kláštera v Oseku
badatelna Muzea města Duchcova
1. úterý v měsíci, 10.00–12.00
Bureš Jiří, Mgr.
     
OP SZ Ploskovice
dle dohody
 
Flesar Stanislav, Ing. arch.
     
Podbořany (ostatní území pověřené obce)
MěÚ Podbořany, odbor investic a PP
1. čtvrtek v měsíci, 10.00–12.00
Bureš Jiří, Mgr.
     
KPZ Území bojiště u Přestanova
dle dohody
 
Flesar Stanislav, Ing. arch.
     
VPZ Rašovice
dle dohody
 
Flesar Stanislav, Ing. arch.
     
MPZ Roudnice n. L.
MěÚ Roudnice n. L.
1. úterý v měsíci, 10.00–12.00
Hájková Lenka, Mgr.
     
Roudnice n. L. (ostatní území pověřené obce)
MěÚ Roudnice n. L.
1. úterý v měsíci , 10.00–12.00
Hájková Lenka, Mgr.
     
VPR Rumburk
MěÚ Rumburk
3. úterý v měsíci, 10.00–12.00
Kadlec Antonín, Mgr.
     
Rumburk (ostatní území pověřené obce)
MěÚ Rumburk
3. úterý v měsící, 10.00–12.00
Kadlec Antonín, Mgr.
     
OP Říp
MěÚ Roudnice n. L.
1. úterý v měsíci, 10.00–12.00
Frundl Jan, Bc.
     
VPZ Slatina
MěÚ Lovosice
1. čtvrtek v měsíci, 10.00–12.00
Kadlec Antonín, Mgr.
     
VPZ Soběchleby
MěÚ Podbořany, odbor investic a PP
1. čtvrtek v měsíci, 10.00–12.00
Bureš Jiří, Mgr.
     
VPZ Soběnice
MěÚ Úštěk
každý pátek,
9.00–10.00
Flesar Stanislav, Ing. arch.
     
VPZ Srdov
MěÚ Úštěk
každý pátek,
9.00–10.00
Flesar Stanislav, Ing. arch.
     
VPR Starý Týn
MěÚ Úštěk
každý pátek,
9.00–10.00
Flesar Stanislav, Ing. arch.
     
SZ Stekník
dle dohody
 
Radová Lucie, Mgr.
     
VPZ Stekník
MěÚ Žatec
každé úterý,
10.00–13.00
Radová Lucie, Mgr.
     
OP Střekov
dle dohody
 
Flesar Stanislav, Ing. arch.
     
MPZ Šluknov
MěÚ Rumbruk
3. úterý v měsící, 10.00–12.00
Kadlec Antonín, Mgr.
     
MPZ Teplice
Magistrát města Teplice
2. středa v měsíci, 10.00–12.00
Zajíc Jindřich, Mgr.
     
Teplice (ostatní území pověřené obce)
Magistrát města Teplice
2. středa v měsíci, 10.00–12.00
Zajíc Jindřich, Mgr.
     
MPR Terezín
MěÚ Terezín
1. čtvrtek v měsíci, 9.00–11.00
Zajíc Jindřich, Mgr.
     
OP Terezín + vesnice kolem Terezína (Trávčice, České Kopisty, Bohušovice, Dolánky, Brňany)
dle dohody
 
Zajíc Jindřich, Mgr.
     
Ústí nad Labem (území pověřené obce kromě VPR Zubrnice)
sídlo NPÚ nebo magistrát města UL - dle telefonic. dohody
každé pondělí,
14.00–15.00
Flesar Stanislav, Ing. arch.
     
MPR Úštěk
MěÚ Úštěk
každý pátek,
9.00–10.00
Flesar Stanislav, Ing. arch.
     
OP MPR Úštěk + obce kolem Úštěku
MěÚ Úštěk
každý pátek,
9.00–10.00
Flesar Stanislav, Ing. arch.
     
Varndsdorf (ostatní území pověřené obce)
MěÚ Vansdorf
1. úterý v měsíci, 10.00–12.00
Kadlec Antonín, Mgr.
     
SZ Velké Březno + vesnice
dle dohody
 
Flesar Stanislav, Ing. arch.
     
VPZ Vysoká Lípa
MěÚ Kamenice
1. středa v měsíci, 10.00–12.00
Sellnerová Alena, Mgr.
     
VPR Zubrnice
sídlo správy VPR Zubrnice
poslední pátek
v měsíci,
10.00–12.00
Sellnerová Alena, Mgr.
     
MPR Žatec
MěÚ Žatec
každé úterý,
10.00–13.00
Radová Lucie, Mgr.
     
MPZ Žatec
MěÚ Žatec
každé úterý,
10.00–13.00
Radová Lucie, Mgr.
     
OP Žatec
MěÚ Žatec
každé úterý,
10.00–13.00
Radová Lucie, Mgr.
     
Žatec (ostatní území pověřené obce)
MěÚ Žatec
každé úterý,
10.00–13.00
Radová Lucie, Mgr.
     

MPZ – městská památková zóna; MPR – městská památková rezervace; VPZ – vesnická památková zóna; VPR – vesnická památková rezervace; KPZ – krajinná památková zóna; OP – ochranné pásmo; NKP – národní kulturní památka; SZ – státní zámek; SH – státní hrad