Ještě měsíc můžete rozhodovat o vítězi ceny Památky děkují

Ještě měsíc můžete hlasovat v on-line hlasování a rozhodnout tak o vítězi ceny Památky děkují, zvláštní kategorie Ceny Národního památkového ústavu Patrimonium pro futuro. Hlasování bude ukončeno 30. září 2023. Vítěz převezme ocenění na slavnostním vyhlášení 28. listopadu 2023 na Nové scéně Národního divadla v Praze v přímém přenosu České televize.

Cenu Památky děkují získá počin, který zvítězí v on-line hlasování, kde jsou také podrobné informace ke všem nominovaným. Vybírat je možné z finalistů hlavních kategorií letošního jubilejního 10. ročníku cen Patrimonium pro futuro.

Hlasujte zde


Cenu Národního památkového ústavu Patrimonium pro futuro, s podtitulem Společenské ocenění příkladů dobré praxe, vyhlašuje a uděluje Národní památkový ústav od roku 2014 ve snaze zhodnotit a vyzdvihnout to, co se v oblasti památkové péče podařilo, a ocenit ty, kteří se o úspěšné dílo zasloužili. Zatímco odborná porota vybírá vítěze v každé z jednotlivých kategorií, veřejnost svým hlasováním rozhoduje o vítězi ocenění Památky děkují napříč jednotlivými kategoriemi.

Úvodní fotografie: Ocenění v rámci devátého ročníku Patrimonium pro futuro 2022