Poradní orgány

Poradní orgány, jejichž členem je (nebo může být) i jiná osoba než zaměstnanec NPÚ, včetně personálního obsazení. Poradními orgány nejsou pracovní skupiny a komise zřízené ad hoc nebo s členstvím vyhrazeným pouze zaměstnancům NPÚ.

I. Interní rada ředitele NpÚ, ÚPS na Sychrově

PŘEDSEDA:

PhDr. Miloš Kadlec 

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově

TAJEMNÍK:      

Mgr. et Bc. Lucie Bidlasová

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově

ČLENOVÉ:

p. Pavel Jerie

Národní památkový ústav, generální ředitelství

PhDr. Martin Pácal                                                         

Národní památkový ústav, generální ředitelství

Mgr. Naděžda Pemlová

Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Pardubicích

Mgr. Miloš Krčmář                                                          

Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Liberci

Ing. Jiří Balský                                                                    

Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Josefově

Ing. Marie Jalová                                                            

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově

Mgr. Oto Minařík                                                           

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově

Bc. Jiří Svoboda                                                             

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově

Mgr. Kateřina Rainišová                                                    

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově

II. Pracovní komise pro tvorbu interiérových instalací ÚPS na Sychrově

PŘEDSEDA:

Mgr. et Bc. Lucie Bidlasová

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově

TAJEMNÍK:

Mgr. Kateřina Rainišová

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově

ČLENOVÉ:

Bc. Ivana Jelínková

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově

Bc. Petr Ťažký

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově

p. Ivan Češka

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově (Státní zámek Ratibořice)

MgA. Jiří Holub

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově (Státní zámek Hrubý Rohozec)

Mgr. Petr Weiss

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově (Státní zámek Litomyšl)

III. KOmise pro výkup movitých památek a předmětů kulturní povahy

PŘEDSEDA:

Mgr. Kateřina Rainišová

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově

TAJEMNÍK:

Bc. Petr Ťažký

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově

ČLENOVÉ:

Mgr. et Bc. Lucie Bidlasová

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově

Bc. Ivana Jelínková

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově

Mgr. Petr Weiss

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově (Státní zámek Litomyšl)

Mgr. Tomáš Kořínek

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově (Státní zámek Opočno)

Mgr. Vladimír Tregl

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově (Státní zámek Zákupy)

Mgr. Miloš Krčmář                                                          
Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Liberci

p. Pavla Valešová

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově (Státní zámek Sychrov)