Referent zahraničních vztahů

Národní památkový ústav je vysoce odbornou a prestižní výzkumnou státní institucí, která má jedinečné poslání v oblasti ochrany a prezentace kulturního dědictví České republiky. Generální ředitelství Národního památkového ústavu vypisuje výběrové řízení na pozici: referent zahraničních vztahů.

Pracovní náplň:
  • zajištění agendy zahraničních vztahů NPÚ – spolupráce se zahraničními subjekty
  • evidence a zajišťování zahraničních služebních cest
  • zajištění organizace zahraničních návštěv,
  • agenda Erasmus
  • administrativní podpora kanceláře generální ředitelky
  • administrativní podpora vedoucího referátu zahraničních vztahů
  • agenda registru smluv generálního ředitelství
Požadujeme:
  • středoškolské vzdělání (vysokoškolské vzdělání výhodou)
  • pečlivost, důslednost a samostatnost
  • aktivní přístup k práci a ochotu učit se novým věcem
  • uživatelská znalost MS Office
  • týmovou spolupráci, komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • znalost anglického jazyka min. B2
  • znalost dalšího cizího jazyka výhodu
  • znalost elektronické spisové služby výhodou
  • zkušenost se studentským programem Erasmus výhodou
Nabízíme:
  • stabilitu státní příspěvkové organizace
  • zajímavou a smysluplnou práci v přední kulturní a výzkumné instituci
  • finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 341/2017 Sb. v platném znění, PT 10
  • osobní ohodnocení
  • pět týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování
  • příspěvek z FKSP
  • příjemné pracoviště v centru Prahy (cca 5 minut pěšky od stanice Malostranská)
  • příjemný pracovní kolektiv
  • volné vstupy na hrady a zámky ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky
  • služební telefon a výhodné tarify pro rodinné příslušníky
  • indispoziční volno

Nástup možný ihned či dohodou.

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis elektronicky do 26. 1. 2023 na e-mail: kubova.simona@npu.cz. NPÚ si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit.

Informace k ochraně osobních údajů jsou ze strany NPÚ uveřejněny na webových stránkách www.npu.cz v sekci Ochrana osobních údajů.