NPÚ ÚOP v Ústí nad Labem – garant území

Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Ústí nad Labem Výběrové řízení na pracovní pozici památkáře – garanta území

Předpokládaný nástup: červenec 2024

Doba sjednávaného pracovního úvazku: doba určitá na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Místo výkonu práce: NPÚ, ÚOP v Ústí nad Labem, Podmokelská 1/15, 400 07  Ústí nad Labem

Pracovní náplň:

  • Posuzování záměrů úprav historických budov včetně agendy územního plánování, průzkumná a dokumentátorská práce a odborné poradenství.

Základní požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání v některém z oborů: historické, uměnovědné vědy, dějiny umění a jiné kulturní historické vědy, architektura, urbanismus nebo stavebnictví
  • zodpovědnost, samostatnost, organizační a komunikační schopnosti
  • základní schopnost práce s projektovou a územně-plánovací dokumentací
  • práce na PC – znalost Windows Office
  • iniciativa, komunikativnost, schopnost zvládat zátěžové situace
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • praxe a odborná publikační činnost výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou a pestrou práci v příjemném prostředí a v přátelském pracovním kolektivu
  • zázemí stabilní a důvěryhodné instituce, příspěvkové organizace Ministerstva kultury ČR
  • možnost osobního rozvoje, odborného růstu a účasti na projektu interního vzdělávání
  • podmínky pro vlastní publikační činnost a zapojení do vědeckovýzkumných činností
  • platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., v platném znění (maximálně 12. platová třída)
  • práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou
  • příspěvek na stravování
  • služební telefon, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené
  • volné vstupy pro zaměstnance i rodinné příslušníky na památkové objekty ve správě NPÚ v celé České republice

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete na uvedenou adresu:

  • strukturovaný profesní životopis včetně kontaktních údajů (telefon, e-mail)
  • motivační dopis (max. 1 normostrana)
  • doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání v prosté kopii (scan)
  • výpis z rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce

Přihlášku s přílohami zaslat nebo osobně podat v zalepené obálce do 15. března 2024, případně zaslat elektronicky na adresu: holeckova.dana@npu.cz.

Na obálku vyznačit heslo Výběrové řízení – památkář. Bližší informace si lze vyžádat na adrese sellnerova.alena@npu.cz, tel.: +420 724 018 392. Přihlášky uchazečů, které nevyhoví požadavkům, budou vyřazovány. Součástí výběrového řízení vybraných uchazečů je ústní pohovor.