Provozář

Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště středních Čech v Praze přijme nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici provozář.

Pracovní náplň:

  • zajišťování administrativy a údržby vozového parku
  • výkon funkce řidiče osobního automobilu pro pracovníky ÚOP
  • pověřená osoba pro spolupráci se způsobilou osobou BOZP a PO

Požadavky:

  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • uživatelskou znalost práce na PC včetně MS Office
  • trestní bezúhonnost
  • komunikační a organizační schopnosti
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • střední vzdělání s maturitní zkouškou

Nabízíme:

  • platové podmínky dle zákona č. 262/2006 sb., v platném znění (max. 8. platová třída)
  • pět týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • volné vstupy na hrady a zámky ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky
  • stabilitu státní příspěvkové organizace
  • pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • mobilní telefon s výhodným tarifem (i pro rodinné příslušníky)

Místo výkonu práce:

  • Praha 3 – Žižkov, Sabinova 373/5

Nástup:

  • ihned

Životopis a motivační dopis zasílejte na email havlovic.lubos@npu.cz

Informace k ochraně osobních údajů jsou ze strany NPÚ uveřejněny na webových stránkách www.npu.cz v sekci Ochrana osobních údajů.