Lektor/instruktor na zámku Veltrusy

Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze, hledá kandidáta/tku na pozici: lektor / instruktor – státní zámek Veltrusy

Pracovní náplň:

  • vedení edukačních programů pro všechny věkové kategorie
  • podílí se na přípravě a propagaci edukačních programů
  • podílí se na přípravě a realizaci kulturních akcí a na návštěvnickém provozu

Požadujeme:

  • VOŠ nebo VŠ vzdělání humanitního, přírodovědného nebo pedagogického zaměření
  • orientace na historii, společenské vědy, umění, přírodní vědy a tvorbu a ochranu krajiny
  • pedagogické minimum, nebo pedagogickou zkušenost
  • praxe na obdobné pozici a zkušenost v tvorbě a realizaci vzdělávacích programů výhodou
  • bezúhonnost, pečlivost, samostatnost, prokazatelné organizační schopnosti
  • časovou flexibilitu, kreativní přístup, ochotu učit se,
  • komunikační dovednosti a příjemné vystupování; výbornou úroveň ústního projevu
  • znalost práce na PC
  • schopnost týmové spolupráce
  • znalost anglického nebo německého jazyka na úrovni B1 výhodou
  • manuální zručnost výhodou

Nabízíme:

  • práci v atraktivním prostředí kulturní památky
  • stabilitu státní příspěvkové organizace
  • pracovní poměr na 0,25 úvazku (10 hodin týdně) na dobu určitou (do 30.09.2023) zástup za mateřskou dovolenou
  • finanční ohodnocení dle 11. platové třídy dle přílohy č. 1. k nařízení vlády č. 341/2017 Sb v aktuálním znění.
  • Příspěvek na stravu a další benefity dle aktuální kolektivní smlouvy

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: státní zámek Veltrusy

Zájemci o místo doručí motivační dopis a stručný životopis v českém jazyce s uvedením kontaktů nejpozději do 25. 3. 2023 na e-mail: veltrusy@npu.cz

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.