Výběrové řízení na pozici účetní/referent majetkové správy (Kroměříž, Olomouc)

Národní památkový ústav, územní památková správa v Kroměříži vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice účetní/referent majetkové správy.

Popis pracovní pozice: vedení ucelených úseků účetnictví (středisek), a to zejména vedení účetních knih, účtování o majetku, závazcích a pohledávkách, nákladech a výnosech, příprava příkazů k platbám do banky, zajišťování související agendy a spolupráce na sestavování účetní závěrky. Předmětem činnosti není mzdová a personální agenda.

Požadujeme:
•    SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření;
•    znalost účetnictví a související daňové legislativy;
•    uživatelskou znalost práce na PC (MS Office);
•    samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost;
•    komunikativnost, schopnost týmové práce;
•    trestní bezúhonnost (před nástupem se dokládá výpisem z rejstříku trestů).

Výhodou je:
•    řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:
•    platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů, 10. platová třída,
     nástupní plat dle praxe od 23 390,- Kč do 34 370,- Kč;
•    pracovní poměr na dobu určitou 1 roku (3 měsíční zkušební doba) s následným  prodloužením na dobu
     neurčitou;
•    pružnou pracovní dobu;
•    práci ve sféře hradů a zámků;
•    5 týdnů dovolené;
•    příspěvek na stravování;
•    volný vstup do památkových objektů ve správě NPÚ.

Předpokládaný nástup:     od 1. 3. 2023

Pracoviště:
•    Olomouc, Horní náměstí 25;
•    Kroměříž, Sněmovní nám. 1.

Pozn.: obsazovány jsou 2 pozice, na každé z uvedených adres jedna.

Strukturovaný profesní životopis včetně kontaktů s krátkým motivačním dopisem zašlete
v termínu do 15. 12. 2022 na e-mail suchanek.radek@npu.cz