Pracovník vztahů k veřejnosti na SHZ Bečov

SHZ Bečov přijme nového zaměstnance/zaměstnankyni na pozici pracovníka vztahů k veřejnosti po dobu dlouhodobé nemoci.

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou nebo VŠ
  • kultivované a vstřícné vystupování
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • znalost práce s PC (MS WORD, EXCEL a další)
  • trestní bezúhonnost (dokládá se výpisem z rejstříku trestů mladším 3 měsíců)

Výhodou:

  • znalost němčiny nebo angličtiny, případně dalších světových jazyků
  • kulturní přehled a zájem o historii
  • předchozí zkušenost s průvodcovskou a pokladní činností

Náplň práce:

  • prodej vstupenek a suvenýrů
  • dohled nad expozicí relikviáře svatého Maura
  • poskytování informací návštěvníkům expozic
  • průvodcovská činnost

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr po dobu dlouhodobé nemoci
  • nástup v průběhu dubna 2022 či dle dohody
  • stabilitu státní příspěvkové organizace
  • práci v atraktivním prostředí národní kulturní památky
  • platové ohodnocení dle přílohy č. 1 nařízení vlády č. 341/2017 Sb., platová tř. 7
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky

Místo pracoviště: státní hrad a zámek Bečov

Více informací Vám sdělí Markéta Kolářová, zástupkyně kastelána a vedoucí návštěvnického provozu na tel. 778 466 989, e-mailu kolarova.marketa@npu.cz

Zasláním přihlášky dává uchazeč souhlas se zpracováním osobních údajů a uložením dokumentů po dobu nutnou dle zákona o archivnictví.

VYHLAŠOVATEL SI VYHRAZUJE PRÁVO NEVYBRAT ŽÁDNÉHO Z UCHAZEČŮ NEBO TOTO VYPSANÉ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ ZRUŠIT KDYKOLIV V JEHO PRŮBĚHU.