Investiční referent/referentka pro ÚPS v Praze – pracoviště ve Valči v Karlovarském kraji

Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze, se sídlem Sabinova 373/5, 130 00 Praha 3 hledá kolegu/kolegyni do oddělení nemovitého kulturního majetku na místo investičního referenta/referentky pro Karlovarský kraj

Náplň práce:

  • zajišťování činností investora pro jednotlivé akce obnovy na objektech
  • zajišťování výběrových řízení na zhotovitele (projekty, realizace staveb atp.)
  • zajišťování výběrových řízení na příkazníka (technický dozor stavebníka, koordinátora BOZP)
  • účast na výběrových řízeních
  • příprava podkladů pro uzavírání smluvních vztahů
  • kontrola smluvních vztahů
  • příprava koncepce údržby a obnovy staveb
  • zpracovávání žádostí o vydání závazných stanovisek, oznamování havárií, oznamování stavební činnosti na Archeologický ústav atp.
  • práce v týmu při projektovém řízení akcí financovaných z dotačních titulů SMVS, EU, OPŽP, Norských fondů, IROP atp.
  • administrativa spojená se získáváním a využíváním grantů a dotací pro financování akcí

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborné nebo středoškolské vzdělání stavebního charakteru, případně v oboru veřejné správy se zaměřením na ekonomiku a právo
  • znalost zákona o zadávání veřejných zakázek podmínkou
  • zkušenosti se zadáváním VZ prostřednictvím elektronických nástrojů podmínkou
  • zkušenosti s elektronickým tržištěm NEN výhodou
  • znalost zákona o státní památkové péči, stavebního zákona a správního řádu výhodou
  • organizační schopnosti
  • smysl pro týmovou práci
  • znalost práce na PC (MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • zkušenosti s administrativou ve státní organizaci výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • orientace v dotačních programech EU podmínkou
  • zkušenosti se systémy dotačních titulů, především MS2014+ výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, iniciativu, pečlivost a vysoké pracovní nasazení
  • trestní a morální bezúhonnost (při nástupu se dokládá výpisem z rejstříku trestů)

Nabízíme:

  • práci na plný nebo částečný úvazek, smlouvu na dobu určitou – 1 rok, s možností výhledového prodloužení na dobu neurčitou
  • stabilitu státní příspěvkové organizace
  • finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 341/2017 Sb., max. platová tř. 11 s možností platového růstu
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky

Místo výkonu práce: Karlovarský kraj – Valeč

Termín nástupu: podle dohody

Uchazeči doručí: strukturovaný životopis s podrobným přehledem praxe a kontaktními údaji (telefon, e-mail) a doklad o vzdělání v prosté kopii na adresu krupickova.iveta@npu.cz.

Zasláním přihlášky dává uchazeč souhlas se zpracováním osobních údajů a uložením dokumentů po dobu nutnou dle zákona o archivnictví.

VYHLAŠOVATEL SI VYHRAZUJE PRÁVO NEVYBRAT ŽÁDNÉHO Z UCHAZEČŮ NEBO TOTO VYPSANÉ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ ZRUŠIT KDYKOLIV V JEHO PRŮBĚHU.