Originální doplňky s motivy objektů NPÚ

Léto klepe na dveře a počasí láká k výletům. V našem e-shopu si můžete zakoupit stylové kousky, které vám zpříjemní cestování. Plátěná taška, plecháček či kelímek na kávu nebo čaj s motivy státních zámků a hradů jsou praktickým doplňkem i originálním dárkem.

Plátěná taška Nebílovy

Plátěnka je z vysoce kvalitní 100% bavlny a vydrží tak i nálož publikací z našeho knihkupectví. Vhodná je i na cestování po památkách či jen tak do města nebo na nákup. Taška s motivem státního zámku Nebílovy se navíc hodí ke každému outfitu. Vybírat můžete ze dvou barev – černé a béžové.

koupit

Kelímek na kávu Švihov

Začíná vám prohlídka na zámku a nestíháte si vypít svůj čaj či kávu? Chcete šetřit životní prostředí? Do kelímku s motivem státního hradu Švihov si můžete připravit svůj oblíbený nápoj a vzít si ho s sebou na cestu. Mějte ho stále při sobě a nebojte se požádat obsluhu kavárny, aby vám kávu připravila do něj.

koupit

Plechový hrnek Konopiště

Vyrážíte rádi objevovat skryté poklady hradních zřícenin a chystáte se přespat pod širým nebem? K večernímu táboráku vám nesmí chybět plecháček s motivem státního zámku Konopiště. Skvěle vypadá a vydrží nejeden čundr.

koupit


Produkty si můžete zakoupit i osobně v našem knihkupectví v Praze