Kontakt

Adresa

Národní památkový ústav
Valdštejnské náměstí 162/3
118 01 Praha 1
Česká republika

e-mail

sekretariat@npu.cz

podatelna

po–pá 9–11.30, 12.30–14.30

e-podatelna a Datová schránka

2cy8h6t​
epodatelna@npu.cz
bližší informace

IČO: 75032333
DIČ: CZ75032333

generální ředitel NPÚ

Ing. arch. Naděžda Goryczková

  • 257 010 166
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

referát bezpečnostního ředitele NPÚ

Eva Polatová

  • 724 663 619, 724 663 619
  • Na Perštýně 356/12, Praha

tiskový referát

Mgr. Jan Cieslar

  • 257 010 206, 724 511 225
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

oddělení vědy a výzkumu

PhDr. Valburga Vavřinová Ph.D.

  • vedoucí oddělení
  • 257 010 122, 721 587 715
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Ing. arch. Kateřina Horák Goryczka

  • výzkumný a vývojový pracovník
  • 257 010 128, 725 548 244
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Bc. Olga Bendová

  • výzkumný a vývojový pracovník
  • 257 010 121
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

oddělení interního auditu

Ing. Hana Srbková

  • vedoucí oddělení
  • 724 332 335
  • Na Perštýně 356/12, Praha

Jiří Bílek

  • kontrolor
  • 724 663 580
  • Na Perštýně 356/12, Praha

Bc. Tereza Kubíčková

  • kontrolor
  • Na Perštýně 356/12, Praha

Ing. Dobroslava Lukešová

  • kontrolor
  • 482 360 004, 724 663 769

Radomír Bílý

  • kontrolor
  • 724 663 605
  • Na Perštýně 356/12, Praha

sekce prvního náměstka generálního ředitele

Mgr. Petr Spejchal

  • náměstek generální ředitelky
  • 257 010 137, 775 868 824
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

doc. PhDr. Marie Mžyková CSc.

  • výzkumný a vývojový pracovník
  • 257010148
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

sekretariát generálního ředitele – referát

Romana Mašková

  • asistent
  • 257 010 166, 724 663 818
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

referát personalistiky

Mgr. David Schovánek

  • vedoucí referátu
  • 257 010 149
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Bc. Kristýna Kyselová

  • personalista
  • 257 010 151, 728 288 099
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Ing. Aleš Krejčů

  • referent
  • 386 351 556, 606 619 292
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

referát spisovny a podatelny

Mgr. Vít Charous

  • vedoucí referátu
  • 257 010 171, 736 531 155
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Hana Roubíčková

  • administrativní a spisový pracovník
  • 257 010 102, 724 663 774
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Jana Kalousková

  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Bc. Martin Jelínek

  • administrativní a spisový pracovník
  • 257 010 106
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

referát pro kulturní dědictví a zahraniční vztahy

Mgr. Tomáš Řepa

  • památkář
  • 257 101 140, 724 663 614
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

odbor právní služby

Mgr. Markéta Janoščíková

  • vedoucí odboru
  • 257 010 139, 724 663 567
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

právní oddělení

Mgr. Kateřina Angelisová

  • 257 010 110, 724 859 719
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Zuzana Bláhová

  • 257 010 147
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

PaedDr. Lenka Svobodová

  • 257 010 133
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Miroslava Janouchová

  • 257 010 134
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Jana Ondráčková

  • právník
  • 257 010 155
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

oddělení veřejných zakázek

Ing. Miloš Dvořák MBA

  • referent
  • 257 010 214
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Bc. Kateřina Lichtblauová

  • referent
  • 257 010 138
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

odbor informatiky

Ing. Petr Volfík

  • vedoucí odboru
  • 257 010 131, 724 663 555

oddělení památkové informatiky a odborných informačních systémů

Ing. Martin Lazák

  • vedoucí oddělení
  • 257 010 106, 724 663 646
  • U Zlaté studně 162/5, Praha

Ing. arch. Ing. Jiří Syrový

  • památkář
  • 546 212 723, 724 663 575
  • náměstí Svobody 72/8, Brno

Ing. Irena Blažková

  • památkář
  • 257 010 146, 602 794 063
  • U Zlaté studně 162/5, Praha

Bc. Dušan Škaloud

  • správce informačního systému
  • 257 010 114, 777 193 720
  • U Zlaté studně 162/5, Praha

oddělení provozní informatiky a správy ICT

Ing. Martin Dohnal

  • vedoucí oddělení
  • 257 010 555, 724 663 568
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Ladislav Bečvář

  • operátor inf. a komunikačních technologií
  • 257 010 555, 724 663 582
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Karel Babka

  • operátor inf. a komunikačních technologií
  • 257 010 555, 724 663 777
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

oddělení geografických informačních systémů

Ing. arch. Zuzana Syrová

  • vedoucí oddělení
  • 546 212 723, 724 663 633
  • náměstí Svobody 72/8, Brno

Bc. Anna Štoncnerová

  • památkář
  • 257 010 104, 724 663 595
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

prom.mat. Jelena Ambrožová

  • památkář
  • 257 010 252, 724 663 813
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Šimon Eismann

  • operátor inf. a komunikačních technologií
  • 257 010 161, 724 663 557
  • U Zlaté studně 162/5, Praha

Ing. Svatava Podrazilová Hausknechtová

  • památkář
  • 257 010 282, 724 663 632
  • U Zlaté studně 162/5, Praha

odbor prezentace a vnějších vztahů

Mgr. Simona Juračková Ph.D.

  • vedoucí odboru
  • 257 010 207, 725 163 052
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

referát webové redakce

Mgr. Milena Tučná

  • vedoucí referátu
  • 257 010 130, 602 206 130
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Ing. Kateřina Hubertová

  • redaktor
  • 257 010 614, 603 918 009
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

MgA. Barbara Gajewská

  • redaktor
  • 257 010 268, 724 663 791
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

referát knihkupectví a informačního centra NPÚ

Miroslav Handrejch

  • 234 653 331, 739 752 968
  • Na Perštýně 356/12, Praha

Kateřina Bolečková

  • 234 653 331, 724 663 598
  • Na Perštýně 356/12, Praha

referát prezentace a produkce

Romana Indrová Semelková DiS.

  • pracovník vztahů k veřejnosti
  • 315 781 146

Tamara Hegerová

  • vedoucí referátu
  • 257 010 204, 606 760 620
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

ediční oddělení

Mgr. Lukáš Hyťha

  • redaktor
  • 257 010 145, 724 663 606
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Jakub Bachtík

  • redaktor
  • 257 010 144, 728 066 181
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

oddělení dalšího vzdělávání

Mgr. Kateřina Samojská Ph.D.

  • vedoucí oddělení
  • 778 716 567
  • Na Perštýně 356/12, Praha
Hana Řezníčková

PhDr. Hana Řezníčková

  • referent
  • 234 653 337, 724 663 587
  • Na Perštýně 356/12, Praha
Josef Štulc

PhDr. Josef Štulc

  • referent
  • 257 010 135, 602 162 563
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

oddělení edukace

MgA. Naděžda Rezková Přibylová

  • vedoucí oddělení
  • 567 213 116, 775 873 239

Mgr. Petr Hudec

  • lektor-instruktor
  • 608 814 723
  • Květná zahrada, Gen. Svobody 1192/39, Kroměříž

Mgr. Jitka Petřeková

  • lektor-instruktor
  • 567 213 116, 778 726 890
  • Hroznová 82/14, Brno

sekce památkové péče

Mgr. Martin Tomášek Ph.D.

  • náměstek generální ředitelky
  • 257 010 150, 724 663 642
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Ivana Jandusová

  • asistent
  • 257 010 141, 602 439 927
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

referát památek s mezinárodním statusem

Věra Kučová

Ing. arch. Věra Kučová

  • vedoucí referátu
  • 257 010 284, 724 663 560
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Petra Kroupová

  • památkář
  • 257 010 291, 602 621 325
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Olga Bukovičová

  • památkář
  • 257 010 257, 606 681 652
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

odbor evidence a dokumentace

Ing. arch. Alexandra Křížová

  • vedoucí odboru
  • 257 010 117, 724 663 569
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Marie Braunová

  • asistent
  • 257 010 127
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

oddělení evidence nemovitých památek

Ing. Kristina Hendrychová

  • vedoucí oddělení
  • 257 010 119, 724 663 600
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Lukáš Michl

  • dokumentátor
  • 257 010 103
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Veronika Vichrová

  • památkář
  • 257 010 113, 724 663 592
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Renata Vacková

  • dokumentátor
  • 257 010 123
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Romana Štičková

  • památkář
  • 257 010 112
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Věra Adina Šefraná Ph.D.

  • památkář
  • 257 010 112
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Lucie Grausgruberová

  • památkář
  • 257 010 103, 724 663 602
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Jana Mervová

  • dokumentátor
  • 257 010 103
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Bc. Viktorie Dančová

  • památkář
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

oddělení evidence movitých památek

PhDr. Libuše Ruizová

  • vedoucí oddělení
  • 257 010 148, 724 663 639
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

PhDr. Tomáš Gaudek

  • památkář
  • 257 010 242
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Věra Krejčová

  • asistent
  • 257 010 123, 724 663 590
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Jitka Bukovjanová

  • dokumentátor
  • 257 010 120
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Radovan Chmel

  • dokumentátor
  • 257 010 245, 724 663 599
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Ing. Mgr. Šárka Radostová Ph.D.

  • památkář
  • 257 010 243, 724 663 601
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

PhDr. Aleš Mudra Ph.D.

  • památkář
  • 257 010 108, 724 474 656
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Bc. Klára Vaňáková

  • památkář
  • 257 010 241, 724 663 603
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Hana Baštýřová

  • dokumentátor
  • 257 010 241
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Karel Dědek

  • památkář
  • 257 010 246, 724 663 558
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Bc. Eva Boušková

  • dokumentátor
  • 257 010 108
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

oddělení výzkumů a průzkumů

Ing. Mgr. Jan Beránek Ph.D.

  • vedoucí oddělení
  • 220 184 081, 724 663 803
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

Mgr. Marek Pařízek

  • památkář
  • 220 184 085
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

PhDr. Michal Patrný

  • památkář
  • 220 184 083, 724 663 612
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

Lucie Beránková

  • dokumentátor
  • 220 184 082, 724 663 613
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

Mgr. František Iša

  • památkář
  • 220 184 086, 724 663 638
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

Mgr. Jindřich Záhorka

  • památkář
  • 220 184 086, 724 663 604
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

Ing. Petr Macek

  • památkář
  • 220 184 084
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

Ing. Jan Sommer

  • památkář
  • 257 010 614, 724 663 594
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

oddělení dokumentačních fondů a knihovny

Mgr. Ladislav Bezděk

  • vedoucí oddělení
  • 257 010 307, 724 663 559
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

referát fotografické dokumentace

MgA. Gabriela Čapková

  • dokumentátor
  • 257 010 305, 724 663 607
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Anna Pavlíčková

  • dokumentátor
  • 257 010 315, 720 556 067
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Monika Hocková

  • památkář
  • 257 010 302, 724 663 608
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Hana Veselá

  • dokumentátor
  • 257 010 301, 724 663 775
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Josef Slavíček

  • dokumentátor
  • 257 010 316, 724 663 609
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

referát plánové a grafické dokumentace

Mgr. Michaela Brixová

  • dokumentátor
  • 235 312 811, 724 357 639
  • Horoměřická 2328/3, Praha

Bc. Karel Hudeček

  • dokumentátor
  • 235 312 811
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Tomáš Snopek

  • dokumentátor
  • 235 312 811, 737 386 155
  • Horoměřická 2328/3, Praha

referát knihovny

Pavla Matysová

  • knihovník
  • 257 010 623, 724 663 573
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Zuzana Stádníková

  • knihovník
  • 257 010 625, 724 663 556
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Lucie Juraschková

  • knihovník
  • 257 010 621, 778 410 899
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

odbor péče o památkový fond

Martin Pácal

PhDr. BcA. Martin Pácal

  • vedoucí odboru
  • 257 010 225, 724 566 209
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Lenka Redlichová

  • asistent
  • 257 010 264, 602 439 893
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

oddělení garantů národních kulturních památek

Ing. arch. Zdeněk Chudárek

  • památkář
  • 257 010 132, 724 663 618
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Pavel Jerie

  • památkář
  • 567 213 116, 602 238 851

Ing. arch. Martin Merger

  • památkář
  • 257 010 136, 725 896 869
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Karin Kahancová

  • památkář
  • 257 010 261, 724 663 620
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Jana Tichá

  • památkář
  • 724 663 825
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Ing. arch. Miloš Solař Ph.D.

  • památkář
  • 257 010 283, 724 663 625
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Ing. Lenka Kunrátková

  • památkář
  • 257 010 231, 724 663 623
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Jan Holeček

  • památkář
  • 257 010 234, 724 663 617
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

PhDr. Jakub Vítovský

  • památkář
  • 257 010 118
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Ing. arch. Jana Hančlová

  • památkář
  • 257 010 208, 724 663 616
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Ing. arch. Karel Kibic

  • vedoucí oddělení
  • 257 010 283, 607 657 441
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Ing. arch. Monika Zemanová

  • památkář
  • 257 010 267, 724 663 624
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

oddělení specialistů

Ing. Ina Truxová

  • vedoucí oddělení
  • 257 010 105, 724 663 629
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Ing. arch. Iveta Merunková Ph.D.

  • památkář
  • 220 184 205, 725 358 456
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Ing. arch. Alena Krusová CSc.

  • památkář
  • 257 010 262, 724 663 621
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha
  • specialistka na památkový urbanismus a územní plánování

Ing. arch. Eva Dvořáková

  • památkář
  • 257 010 256, 724 663 615
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

PhDr. Pavel Bureš

  • památkář
  • 257 010 255, 724 663 562
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Ing. Martin Čerňanský Ph.D.

  • památkář
  • 257 010 255, 724 663 631
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Ing. Sylvie Jarešová

  • památkář
  • 257 010 269, 602 437 568
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

oddělení restaurování

PhDr. Vratislav Nejedlý

  • vedoucí oddělení
  • 257 010 109, 724 663 563
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Terezie Šiková

  • památkář
  • 257 010 129, 724 663 585
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Petr Skalický

  • památkář
  • 257 010 129, 724 663 824
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Jan Fiřt

  • památkář
  • 257 010 109
  • Horoměřická 2328/3, Praha

oddělení technologické laboratoře

Ing. Dagmar Michoinová Ph.D.

  • vedoucí oddělení
  • 257 010 312, 724 663 644
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Ing. Gabriela Setunská

  • památkář
  • 257 010 320, 725 358 475
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Vladislava Krajčová

  • památkář
  • 257 010 331, 724 566 652
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Ing. Veronika Burianová

  • památkář
  • 257 010 333, 606 681 660
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Ing. Petr Kuneš Ph.D.

  • památkář
  • 257 010 320, 724 663 596
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

oddělení památkové archeologie

Mgr. Alena Knechtová

  • vedoucí oddělení
  • 542 536 112, 724 663 577
  • náměstí Svobody 72/8, Brno

Ing. Stanislava Kučová

  • archeolog
  • 257 010 254, 602 304 390
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Dagmar Vorlíčková

  • archeolog
  • 542 536 132, 724 663 635
  • náměstí Svobody 72/8, Brno

Mgr. Lenka Militká

  • archeolog
  • 257 010 258, 724 663 641
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Mgr. Jan Pařez

  • archeolog
  • 257 010 253, 778 421 858
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

oddělení evidence archeologických zásahů

Mgr. Ján Čáni

  • archeolog
  • 257 010 252, 724 663 627
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

Zuzana Petříková

  • dokumentátor
  • 257 010 252, 724 663 812
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

sekce provozně-ekonomická

Ing. Oldřich Pešek

  • náměstek generální ředitelky
  • 220 184 062, 724 002 255
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

Marcela Biersaková

  • asistent
  • 220 184 061, 724 557 494
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

odbor ekonomického řízení NPÚ

Marta Lamačová

  • vedoucí odboru
  • 220 184 080, 724 663 578
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

referát personalistiky a mezd

Zdeňka Pospíšilová

  • mzdová účetní
  • 220 184 076
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

Věra Pechová

  • mzdová účetní
  • 220 184 075, 725 163 103
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

oddělení ekonomiky

Jiřina Paganová

  • vedoucí oddělení
  • 220 184 066, 724 663 574
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

Petronila Šimková

  • finanční účetní
  • 220 184 088, 602 439 952
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

Eva Löblová

  • finanční účetní
  • 220 184 073, 773 798 066
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

Ing. Miloslav Netušil

  • rozpočtář
  • 220 184 068
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

Karla Vyhnánková

  • účetní
  • 220 184 065, 778 536 840
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

oddělení správy majetku

Lenka Koppová

  • referent majetkové správy
  • 220 184 072, 724 663 579
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

Ing. Jaroslav Štěpánek

  • vedoucí oddělení
  • 220 184 063, 724 663 570
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

Jan Fejfar

  • řidič
  • 257 010 444
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

Alžběta Sochorová

  • 235 312 811, 724 663 564
  • Horoměřická 2328/3, Praha

Zbyněk Volhejn

  • řidič
  • 257 010 444, 602 468 450
  • Valdštejnské náměstí 162/3, Praha

odbor ekonomického řízení ÚOP – detašované pracoviště Ostrava

Ing. Radka Lukášová

  • vedoucí odboru
  • 724 664 007
  • Odboje 1941/1, Ostrava

Ing. Linda Hlostová

  • referent
  • 775 443 936
  • Odboje 1941/1, Ostrava

oddělení ekonomiky ÚOP – detašované pracoviště Ostrava

Ing. Iveta Venglářová

  • vedoucí oddělení
  • 725 742 810
  • Odboje 1941/1, Ostrava

Irena Paděrová

  • účetní
  • 775 443 937
  • Odboje 1941/1, Ostrava

Lucie Kanurkovová DiS.

  • účetní
  • 724 664 013
  • Odboje 1941/1, Ostrava

Světlana Sivková

  • účetní
  • 775 443 940
  • Odboje 1941/1, Ostrava

Michaela Janovičová

  • účetní
  • 724 664 013
  • Odboje 1941/1, Ostrava

Ing. Ivana Polášková

  • účetní
  • 778 493 460
  • Odboje 1941/1, Ostrava

Šárka Mikalová

  • účetní
  • 775 443 940
  • Odboje 1941/1, Ostrava

Blanka Schofferová

  • účetní
  • 778 493 460
  • Odboje 1941/1, Ostrava

oddělení personalistiky a mezd ÚOP – detašované pracoviště Ostrava

Lenka Vojtíková

  • vedoucí oddělení
  • 775 443 933
  • Odboje 1941/1, Ostrava

Miroslava Hanušovská

  • mzdová účetní
  • 778 493 459
  • Odboje 1941/1, Ostrava

Eva Waasová

  • mzdová účetní
  • 778 493 459
  • Odboje 1941/1, Ostrava

Renáta Hurtová

  • mzdová účetní
  • 778 493 459
  • Odboje 1941/1, Ostrava

sekce správ památkových objektů v péči NPÚ

Ing. Rudolf Pohl

  • náměstek generální ředitelky
  • 234 653 126, 724 684 000
  • Na Perštýně 356/12, Praha

Vlasta Pokorná

  • asistent
  • 234 653 198, 602 468 487
  • Na Perštýně 356/12, Praha

referát kontroly kvality

PhDr. Zdeněk Troup

  • kontrolor
  • 380 750 896, 778 712 538

oddělení správy a prezentace mobiliárních fondů

PhDr. Naděžda Kubů

  • kurátor
  • 234 653 342, 724 663 636
  • Na Perštýně 356/12, Praha

PhDr. Eva Lukášová

  • kurátor
  • 234 653 338, 724 663 637
  • Na Perštýně 356/12, Praha

PhDr. Zuzana Drnková Vašáková

  • památkář
  • Na Perštýně 356/12, Praha

oddělení marketingu a služeb správ památkových objektů

Mgr. Jan Zeman

  • vedoucí oddělení
  • 778 755 242
  • Na Perštýně 356/12, Praha

Mgr. Markéta Mildeová

  • referent
  • 778 773 560
  • Na Perštýně 356/12, Praha

Petr Dohnal

  • technický pracovník
  • Na Perštýně 356/12, Praha

Ing. Martina Štecherová

  • koordinační, projektový a programový pracovník
  • 724 663 583
  • Na Perštýně 356/12, Praha

odbor programového a mimorozpočtového financování

Mgr. Inka Pospíšilová

  • vedoucí odboru
  • 220 184 089, 725 548 227
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

oddělení programového financování

Ing. Bc. Jiří Sochor

  • vedoucí oddělení
  • 220 184 070, 724 663 581
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

Štěpánka Vejvodová

  • referent
  • 220 184 077, 724 663 645
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

Ing. Oldřich Břinda

  • investiční referent
  • 220 184 060, 724 663 628
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

Ing. Dušan Žák

  • investiční referent
  • 220 184 067, 724 663 591
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

oddělení mimorozpočtového financování

Ing. Daniel Netušil

  • referent
  • 220 184 078, 778 757 697
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

PhDr. Alena Koňáková Helingerová

  • referent
  • 220 184 078, 770 125 384
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha

Ing. Petr Fried

  • referent
  • 220 184 089, 602 206 976
  • K Starému Bubenči 569/4, Praha