Provoz ÚOP v Praze od 1. července 2020 pro veřejnost: konzultace, podatelna, knihovna

Územní odborné pracoviště v Praze je od 1. července 2020 v provozu bez omezení, a to vyjma knihovny a badatelny, jejíž osobní návštěvu je stále nezbytné objednat písemně nebo telefonicky. Doporučujeme se předem informovat a objednat i na osobní konzultace u jednotlivých garantů území a specialistů. Na pracovišti i nadále platí zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření.

Konzultace

Osobní kontakt klientů s garanty územních celků je možný v úředních hodinách v pondělí a ve středu 14.00 – 17.30 hodin bez omezení, doporučujeme však předchozí objednání z důvodů omezení kumulace osob na pracovištui i prázdninového období.

Pro běžné konzultace můžete dále využít telefonický, elektronický či písemný kontakt.

Kontakty na příslušné referenty ke stažení:


Podatelna je v provozu bez omezení v úředních hodinách po-pá 9–11.30, 12.30–14.30.

Knihovna a badatelna ÚOP v Praze

Přístup do knihovny je možný pouze po předchozí písemné či telefonické dohodě (tel. 234 653 209, 234 653 211; uop.hmp.dok@npu.cz).


Knihkupectví a informační centrum NPÚ v naší budově Na Perštýně 12, které spadá pod generální ředitelství,  je otevřeno po-pá od 9 do 17 hodin. Ohledně případných změn sledujte www.npu.cz.
 

V budově ÚOP v Praze, Na Perštýně 12, jsou zavedena zvýšená hygienická opatření, k dispozici je desinfekce. Recepce pracoviště funguje. Přístup na toalety je pro klienty během návštěvy pracoviště možný.

Sledujte naše webové stránky a hlavní web Národního památkového ústavu www.npu.cz


Děkujeme Vám za pochopení, ohleduplnost a spolupráci při zvládání současné výjimečné situace.