Uzavření ÚOP v Praze pro veřejnost do odvolání a omezený režim podatelny

V souvislosti s mimořádným opatřením Vlády ČR je od 16. března 2020 naše územní odborné pracoviště v Praze až do odvolání uzavřeno pro veřejnost a funguje v bezkontaktním režimu. Dokumenty a další zásilky pracoviště přijímá provizorním způsobem.

Pravidelné konzultace v pondělí a středu jsou až do odvolání zrušeny. V případě potřeby kontaktujte příslušné referenty e-mailem nebo telefonicky. Uvedená informace se může změnit, sledujte www.npu.cz.
Ke stažení:
Dokumenty a další zásilky určené pro naše pracoviště můžete předat pracovnicím naší podatelny následujícím způsobem:
  • dokumenty, na které nepotřebujete potvrdit doklad o převzetí, vhoďte do přepravky ve výloze vhozem vlevo od vstupních dveří;
  • zásilky, u kterých potřebujete stvrzení převzetí, předáte pracovnici podatelny po telefonické výzvě v době od 8.00 do 12.00 hodin. Volejte na telefonní číslo 234 653 341 (podatelna). Přítomná pracovnice se dostaví ke vstupním dveřím a zásilku od Vás převezme.


Knihkupectví a informační centrum NPÚ v naší budově Na Perštýně 12, které spadá pod generální ředitelství, je do odvolání uzavřeno. Objednávky z e-shopu k osobnímu odběru budou vydávány až po obnovení provozu, ostatní objednávky pak budou vyřizovány průběžně.


Obnovení standardního provozu ÚOP v Praze a případné změny budou zveřejněny zde na našich webových stránkách a na webu Národního památkového ústavu www.npu.cz.

 

Děkujeme za pochopení!