ÚOP v Českých Budějovicích

územní odborné pracoviště Národního památkového ústavu


Střešní a krovové konstrukce

Vzdělávání

  • Městská knihovna Jindřichův Hradec ()
  • 24. 4. 2019
  • 16.30
  • vstup volný
Plakát - přednáškový cyklus Jak pečovat o památky v historických jádrech měst

Seznamte se s typologickým a materiálovým řešením střešních a krovových konstrukcí památkových objektů. Jak docílit citlivého návrhu obnovy historických krovů a střech z pohledu památkové péče? Prostor bude věnován i problematice půdních vestaveb a dalších novodobých zásahů do střešní krajiny.

Přednáška s názvem "Střešní a krovové konstrukce" se koná v poslechovém sále Městské knihovny v Jindřichově Hradci, ulice U Knihovny 1173/II a začíná vždy v 16.30 hodin, vstup je volný. Přednášet budou pracovníci Národního památkového ústavu, územního odborného pracoviště v Českých Budějovicích Ing. David Javorský a Ing. Michaela Trojáková.

Přednáška je součástí přednáškového cyklu Jak pečovat o památky v historických jádrech měst, který pořádá Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Českých Budějovicích. Více informací zde.

Termín: středa 24. dubna 2019

Místo: Městská knihovna Jindřichův Hradec

Související zprávy

Jak pečovat o památky v historických jádrech měst

28. 2. 2019 (aktualizováno 2. 4. 2019)

V souvislosti s výročím třiceti let po pádu železné opony pořádá Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Českých Budějovicích přednáškový cyklus Jak pečovat...