Investiční referent/ka pro územní památkovou správu v Praze

Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze, hledá kandidáta/tku na pozici investiční referent/ka.

Pracovní náplň:

  • zajišťování činností investora pro jednotlivé akce obnovy na objektech
  • zajišťování výběrových řízení na zhotovitele (projekty, realizace staveb atp.)
  • zajišťování výběrových řízení na příkazníka (tech. dozor stavebníka, koordinátora BOZP)
  • účast na výběrových řízeních
  • příprava podkladů pro uzavírání smluvních vztahů, kontrola smluvních vztahů
  • příprava koncepce údržby a obnovy staveb
  • zpracovávání žádostí o vydání závazných stanovisek, oznamování havárií, oznamování stavební činnosti na Archeologický ústav atp.
  • práce v týmu při projektovém řízení akcí financovaných z dotačních titulů SMVS, EU, OPŽP, Norských fondů, IROP atp.
  • administrativa spojená se získáváním a využíváním grantů a dotací pro financování akcí

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání stavebního charakteru, případně v oboru veřejné správy se zaměřením na ekonomiku a právo
  • znalost zákona o zadávání veřejných zakázek podmínkou
  • organizační schopnosti, smysl pro týmovou práci
  • znalost práce na PC (MS Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • samostatnost, zodpovědnost, iniciativu, pečlivost a vysoké pracovní nasazení
  • trestní a morální bezúhonnost (při nástupu se dokládá výpisem z rejstříku trestů)

Výhodou:

  • zkušenosti s elektronickým tržištěm NEN výhodou
  • znalost zákona o státní památkové péči, stavebního zákona a správního řádu výhodou
  • zkušenosti s administrativou ve státní organizaci
  • orientace v dotačních programech EU
  • zkušenosti se systémy dotačních titulů, především MS2014+

Nabízíme:

  • velmi různorodou práci na plný či částečný úvazek v atraktivním prostředí
  • finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 341/2017 Sb. – platová třída 11. stupeň s možností platového růstu
  • bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • možnost dalšího vzdělávání v oblasti památkové péče

Nástup: dle dohody

Místo výkonu práce: Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Praha

Motivační dopis se strukturovaným životopisem a kontaktními údaji, dokladem o vzdělání zasílejte nejpozději do 19. března 2023 na e-mail: psenakova.pavlina@npu.cz

Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo toto vypsané výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu. Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání jsou uvedeny na www.npu.cz v části: ochrana osobních údajů.