Svatby, komerční pronájmy, filmování

Aby Váš významný den probíhal bez problémů, připravili pro Vás správci jednotlivých památek několik praktických rad a informací, které naleznete v odkazech. Pokud je tam nenaleznete v dostatečné míře pro Vaše potřeby, neváhejte kontaktovat přímo jednotlivé správce (kastelány), kteří Vám poskytnou podrobné informace i k Vašim specifickým požadavkům.

Vážení snoubenci, velice nás těší, že jste si pro vstup do společného života chcete zvolit místo něčím jedinečné, že tedy hodláte uspořádat svatbu na hradě či zámku. V následujícím přehledu jsme Vám v členění dle území krajů připravili stručný výčet možností, kterých můžete využít.

Aby Váš významný den probíhal bez problémů, připravili pro Vás správci jednotlivých památek několik praktických rad a informací, které naleznete v odkazech. Pokud je tam nenaleznete v dostatečné míře pro Vaše potřeby, neváhejte kontaktovat přímo jednotlivé správce (kastelány), kteří Vám poskytnou podrobné informace i k Vašim specifickým požadavkům. Přejeme Vám příjemný výběr.

Komerční pronájmy a filmování
Na hradech a zámcích nabízíme pronájmy prostor pro konání výstav, firemní akce (školení, přednášky atd.), rauty, plesy, módní přehlídky a další aktivity.
Na památkách je také možnost filmování (reklamní spoty, pohádky, dokumenty...).
V případě zájmu prosím kontaktujte správy jednotlivých objektů.