Účetní – pracoviště Ústí nad Labem

Národní památkový ústav, územní památková správa, hledá kandidáta/tku na pozici: Účetní – pracoviště Ústí nad Labem

Pracovní náplň:

  • zpracování došlých a vydaných faktur
  • účtování pokladny, vydaných záloh
  • dohled nad dodržováním Zákona o finanční kontrole – oběh účetních dokladů
  • komunikace s památkovými objekty
  • zpracování podkladů pro ekonomické analýzy

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • znalost finančního účetnictví, orientace v účetních předpisech
  • dobrá znalost MS Office, zejména MS Excel
  • samostatnost, důslednost, ochota učit se, flexibilita
  • výhodou pro vás bude zkušenost s účetnictvím v příspěvkových organizacích a dotačních programech

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 341/2017 Sb. – platová třída 10. stupeň
  • stabilitu státní příspěvkové organizace
  • pružný začátek pracovní doby (pevná pracovní doba od 9.00 do 14.30 hod.)
  • velmi různorodou práci na plný úvazek
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna
  • paušální příspěvek na stravování
  • bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky

Nástup: dle dohody

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Motivační dopis se strukturovaným životopisem, kontaktními údaji a dokladem o vzdělání zasílejte nejpozději do 22. února 2024 na e-mail: psenakova.pavlina@npu.cz.

Vybraní uchazeči budou následně pozváni k osobnímu pohovoru, který se bude konat dne 29. února 2024 – NPÚ ÚOP v Ústí nad Labem, Podmokelská 1/15, Ústí nad Labem.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo toto vypsané výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu. Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání jsou uvedeny na www.npu.cz v části: ochrana osobních údajů.