ÚOP v Liberci

územní odborné pracoviště Národního památkového ústavu

Od 12.4.2021 je obnovena možnost objednání ke konzultaci na našem pracovišti za dodržení zvýšených bezpečnostních a hygienických opatření (užití respirátoru FFP2, dezinfekce rukou a dostatečné rozestupy). Za stejných podmínek dochází též k obnovení provozu knihovny a badatelny. K objednání používejte telefonní a emailové kontakty na jednotlivé pracovníky uvedené na webových stránkách pracoviště. Schůzka bude realizována na základě potvrzení ze strany dotčeného pracovníka. Děkujeme za pochopení.

Zavřít

Restaurování středověkých nástěnných maleb a sochařských děl na území Libereckého kraje

Vzdělávání

  • Krajská vědecká knihovna v Liberci, velký sál, 2. patro ()
  • 27. 10. 2016
  • 18.00
  • Vstupné dobrovolné

Přijměte naše srdečné pozvání na přednášku Mgr. Jany Kurešové zaměřenou na restaurování středověkých nástěnných maleb a sochařských děl na území Libereckého kraje. Uskuteční se ve čtvrtek 29. září v 18 hodin ve velkém sále
Krajské vědecké knihovny v Liberci. Příspěvek naváže na výstavu Karel IV.
na zakázané stezce
, která probíhá v rámci oslav 700. výročí narození Karla IV. (1316–1378) v Oblastní galerii v Liberci od 8. září do 27. listopadu 2016.

Přednáška je součástí cyklu Památky kolem nás, na němž od roku 2009 spolupracují Narodní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Liberci a Krajská vědecká knihovna v Liberci. Pořad je finančně podpořen z Fondu vzdělávání SML.

Mediálním partnerem akce je Institut pro památky a kulturu, o. p. s.