Průvodce / průvodkyně na hradě Křivoklát

Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze, hledá kandidáta/tku na pozici: Průvodce / Průvodkyně – Státní hrad Křivoklát

Pracovní náplň:

  • provázení skupin návštěvníků včetně školních skupin
  • organizování návštěvnického provozu
  • podávání informací návštěvníkům
  • prodej vstupenek a širšího sortimentu zboží
  • spolupráce při organizování, pořádání a zajišťování kulturních akcí

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s výučním listem nebo maturitou
  • výborná znalost českého jazyka nejlépe rodilý mluvčí, plynulý mluvený projev
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, ochotu učit se
  • komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • základní znalost práce na PC
  • časová flexibilita – práce i o víkendech
  • trestní bezúhonnost

Výhodou:

  • základní znalost anglického nebo německého jazyka
  • praxe na obdobné pozici či zkušenosti s návštěvnickým provozem
  • pozitivní vztah k historii

Nabízíme:

  • práci v atraktivním prostředí kulturní památky
  • stabilitu státní příspěvkové organizace
  • platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., 7. platová třída, stupeň dle délky praxe
  • rozsah úvazku 40 hodin týdně
  • pět týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna, příspěvek na stravování
  • volné vstupy na hrady a zámky ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky
  • pracovní poměr na dobu určitou

Nástup: nejpozději od června 2024

Místo výkonu práce: státní hrad Křivoklát

Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 6. května 2024 na e-mail: kovarikova.eva@npu.cz. Uchazeči budou následně pozváni k osobnímu pohovoru. Případné dotazy na tel. 606 665 788.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo toto vypsané výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu.

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání jsou uvedeny na www.npu.cz v části: ochrana osobních údajů.