Generální ředitelství
Přejít na: Obsah | Konec stránky
Generální ředitelství

Generální ředitelství

Generální ředitelství Národního památkového ústavu bylo ustaveno ke dni 1.1.2013. Podrobnosti k restrukturalizaci NPÚ jsou dostupné ZDE.


V den státního svátku mohou děti a mladí do 18 let navštívit památky spravované Národním památkovým ústavem zdarma!

28.10.2014 | sdělení, informace
V úterý 28. října 2014 budou mít děti a návštěvníci mladší 18 let volný vstup na všechny hrady, zámky, kláštery, skanzeny a další památky spravované Národním památkovým ústavem (s výjimkou několika objektů, které už ukončily návštěvnickou sezonu). Nabídka platí pro všechny okruhy, na něž není třeba si povinně rezervovat vstupenku. Otevírací dobu a přesné informace najdete na webových stránkách jednotlivých památek.

O mors, quam amara est memoria tua (zasedání k problematice sepulkrálních památek)

30.10 - 31.10.2014 | konference
Již 13. zasedání k problematice sepulkrálních památek.

Klíč k památkám otevřel výherkyni loňského ročníku zámky v Mníšku a na Konopišti. Teď se soutěží o výlet křivoklátskými hvozdy

30.9.2014 | soutěž, anketa
Také na podzim mohou návštěvníci hradů a zámků ve správě Národního památkového ústavu a partnerských objektů sbírat razítka do návštěvnických pasů věrnostního programu nazvaného Klíč k památkám. Pasy jsou k dispozici v pokladnách objektů pro všechny návštěvníky prohlídkové trasy s průvodcem. Za každou zakoupenou vstupenku obdrží návštěvník do pasu razítko a za pět takto získaných razítek získá šestou prohlídku vybrané památky ve správě NPÚ nebo partnerů zdarma. Vyplněné a plně orazítkované pasy se budou losovat: letos je první cenou královský křivoklátský víkend pro celou rodinu.

Výběrové řízení na samostatnou účetní pro odbor ekonomického řízení ÚOP, detašované pracoviště Ostrava

19.9 - 31.10.2014 | sdělení, informace
Národní památkový ústav vypisuje výběrové řízení na pozici samostatná účetní pro útvar generálního ředitelství, odbor ekonomického řízení ÚOP – detašované pracoviště Ostrava.