Klíč k památkám – program pro věrné návštěvníky

Navštivte pět památek, sbírejte elektronické klíče – a šestou prohlídku získáte zdarma! Kromě toho se každoročně můžete zúčastnit slosovací soutěže o zajímavé ceny.

Pro všechny vášnivé návštěvníky památek jsme připravili program Klíč k památkám, ve kterém naleznou více než sto hradů, zámků, klášterů a dalších zajímavých míst.

Požádejte o papírový pas u pokladny kterékoli zapojené památky a při zakoupení vstupenky pak do něj získáte klíč. Aplikaci Klíč k památkám si také můžete stáhnout do mobilního telefonu – pak budete mít mobilní pas pro zaznamenávání klíčů všude s sebou. 

Pro více informací navštivte webové stránky www.klickpamatkam.cz.

Zkrácená pravidla programu

  • Nástrojem věrnostního programu Klíč k památkám je papírový nebo mobilní pas s unikátním QR kódem.
  • Papírový či mobilní pas platí vždy pro jednu platící osobu.
  • Papírový pas se stává platným po aktivaci načtením QR kódu v pokladně památky zařazené do věrnostního programu a vyplněním povinných údajů.
  • Na jedné památce zařazené do věrnostního programu lze do jednoho pasu získat pouze jeden klíč denně.
  • Účastník věrnostního programu má nárok na šestý vstup zdarma, pokud získal pět klíčů v průběhu dvanácti po sobě jdoucích měsíců od získání prvního klíče.
  • Papírový pas s pěti razítky bez řádně načtených elektronických klíčů neopravňuje účastníka věrnostního programu k šestému vstupu zdarma.
  • Vstup zdarma lze získat na jakékoliv zapojené památce s výjimkou prohlídkových okruhů s povinnou rezervací. Více informací získáte na webu www.klickpamatkam.cz.
  • Platnost papírového pasu je 12 měsíců od získání prvního klíče.


Klíč pro školy

Kromě věrnostního programu pro individuální návštěvníky památek nabízí Klíč k památkám také projekt pro školy a další instituce pracující s dětmi a mládeží ve věku od 6 do 15 let nazvaný Klíč pro školy. V rámci organizovaných zájezdů mládeže mohou účastníci čerpat 50% slevu ze základního vstupného. Více o tomto programu a podrobná pravidla naleznete na stránkách Klíče pro školy.