Na Letňanských veletrzích najdete poučení i tipy na letní výlety

Veletrh Památky – Muzea – Řemesla 2019

Národní památkový ústav se bude od čtvrtka do neděle účastnit mezioborového veletrhu Památky – muzea – řemesla, který se spolu s veletrhem Holiday World uskuteční v pražských Letňanech. Zastavte se u našeho stánku, načerpejte inspiraci na výlet či dovolenou nebo zjistěte víc o tom, co děláme.

Hned na dva veletrhy můžete od 13. do 16. února vyrazit do areálu PVA EXPO Praha v Letňanech. Osmý ročník mezioborových veletrhů Památky – muzea – řemesla nese letos motto Dejme minulosti budoucnost. Veletrhy nezasahují pouze do oblasti památkové péče, záchrany a konverze historického dědictví nebo do sféry projektování a stavitelství, ale také do restaurátorství, uměleckého řemesla či muzejnictví. Představeny zde budou nové materiály a technologie i zajímavé projekty, těšit se můžete také na interaktivní ukázky nebo workshopy.

Záštitu nad tímto veletrhem převzalo Ministerstvo kultury ČR.

Stejně jako v loňském roce spojil veletrh Památky – muzea – řemesla své síly s veletrhy Holiday World a Region World. Díky tomuto dochází k logickému propojení mezi památkami a cestovním ruchem, prezentovat se tu budou  nejzajímavější památkové objekty v zemi. Mezinárodní veletrh cestovního ruchu Holiday World je nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy.

Vstup na na oba veletrhy je 150 Kč, snížené vstupné činí 120 Kč. 

Otevírací doba

POUZE PRO ODBORNÍKY: 

čtvrtek:  9.30 –18.00 
pátek:    9.30–14.00 (od 14.00 také pro veřejnost) 

PRO VEŘEJNOST: 

pátek:   14.00–18.00 
sobota:   9.30–18.00 
neděle:   9.30–15.00 

Více informací o veletrzích naleznete na stránkách pořadatele.

 

  • 12. 2. 2020