Přehlídka svatebních prostor 2017 na hradě Šternberk

Společenská akce

Na sobotu 7. října 2017 připravujeme Přehlídku svatebních prostor na hradě Šternberk. Akce je určená pro všechny budoucí novomanžele, kteří plánují svatbu a uvažují o hradě Šternberk jako o místu svého obřadu. Na tento den vyzdobíme všechny svatební prostory – hradní nádvoří a park, Rytířský a Hodovní sál, hradní kapli a Rohový pokoj, jak tomu je při svatebním obřadu. Návštěvníci si budou moci prohlédnout jednotlivá místa a zjistit veškeré potřebné informace pro uzavření sňatku na našem hradě. Vyzdobené prostory doplní prezentace našich partnerů. Poslední prohlídka svatebních prostor začíná v 15 hodin. Partnerem přehlídky je svatební agentura Váš den Litovel.

Vstupné na prohlídku svatebních prostor:

  • pro nastávající novomanžele – 110 Kč/pár (1+1 zdarma)

Mimo svatební přehlídky budou probíhat po celý den klasické prohlídky hradu na obou okruzích. První prohlídka začíná v 10 hodin, poslední prohlídka okruhu Celým hradem v 15 hodin a základního okruhu Liechtensteinské sbírky v 16 hodin.

Vstupné na klasické prohlídky:

  • Základní okruh: plné – 110 Kč / snížené – 80 Kč / rodinné – 300 Kč
  • Celým hradem: plné – 160 Kč / snížené – 110 Kč / rodinné – 430 Kč

Ať už plánujete svatbu nebo jen výlet, zavítejte v sobotu 7. října 2017 na hrad Šternberk. Svatebně vyzdobené prostory dodají hradu pro tento den nevšední atmosféru. Těšíme se na vaši návštěvu.