Účetní pro pracoviště územní památkové správy v Praze

Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze přijme pro své pracoviště v Praze 3, Sabinova 5 účetní

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi na obdobné pozici min. 3 roky
  • pečlivost, samostatnost, ochotu učit se, bezúhonnost
  • znalost finančního účetnictví nutná
  • znalost MS Office, zejména MS Excel nutná
  • znalost účetnictví příspěvkových organizací výhodou
  • znalost účtování o dotačních programech výhodou

Náplň práce:

  • účtování faktur došlých i vydaných
  • účtování pokladen památkových objektů
  • účtování záloh
  • platební styk s bankou
  • kontrola dodržování zákona o finanční kontrole při oběhu dokladů
  • komunikace s památkovými objekty při zajištění oběhu dokladů

Nabízíme:

  • stabilitu státní příspěvkové organizace
  • pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 341/2017 Sb. v platném znění, platová třída 10
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
  • příspěvek na stravování
  • po zkušební době bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky

Nástup: od 1. 1. 2023 nebo dohodou

Uchazeči doručí strukturovaný životopis s podrobným přehledem praxe na adresu: jinova.monika@npu.cz

Zasláním přihlášky dává uchazeč souhlas se zpracováním osobních údajů a uložením dokumentů po dobu nutnou dle zákona o archivnictví.