Přejít na: Obsah | Levý blok | Konec stránky

Odborná diskusní fóra

Re: Sponzoring, ano či ne ?

Dobrý den,

 

děkuji za vaši vstřícnou reakci. Vzhledem k našim omezeným finančním možnostem a finančním potřebám NPU, vidím náš sponzorský dar spíše jako skromné povzbuzení některých smysluplných aktivit na které se v rozpočtu nedostává.

 

Třeba na nové pohlednice, plakátky či novej panel do expozice, který byl v průběhu minulé sezony poškozen návštěvníky, nebo na folie k zakrytí kašny v zimním období, květináč na novou palmu, či příspěvek na digitalizační úsilí, IT techniku atd.. Možností na co by se dalo je patrně asi hodně. Možná by bylo zajímavé zkusit na toto téma založit nové speciální fórum, kde by se setkávala poptávka s nabídkou.

 

Po předchozích zkušenostech nejsem zastáncem anonymního převedení peněz na jednotlivce či organizaci, což se dá nazvat spíše pasivním sponzorováním. Osobně dávám přednost aktivnímu sponzorování, kdy příjemce projeví zájem a snahu a výdejce ví na co jsou finance použity. Patrně k tomu to účelu bude vytvořen nějaký fond hospodářské pomoci. Případné diskuzi na toto téma se pane Svobodo nebráním.

 

Co se týče výše částky, tak letos půjde odhadem o částku do 200.000 Kč.
Autor: M&B | Přidáno: 27.4.2009 13:46
Přidat reakci
obnovit